login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
GTS Zielke Goszyn - strona oficjalna
Aktualności:
2020-05-29
Zapraszamy na trening
2019-09-10
Kierunek Klasa Okręgowa
2019-06-10
Grzesiu jesteśmy z Tobą
Wyniki ostatniej kolejki:
Ogniwo Sopot - Potok Pszczółki
2:0
Sztorm Kosakowo - Sopocka Akademia Piłkarska
1:7
Zenit Łęczyce - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
3:5
Orzeł Trąbki Wielkie - Sporting Leźno
2:1
Czarni Pruszcz Gdański - Orkan Rumia MKS
2:3
Kamionka Sopot - GLKS Różyny
0:1
Orlęta Reda - Akademia Sportu Kolbudy
3:2
GKS Sierakowice - Bałtyk II Gdynia
1:6
GTS Zielke Goszyn - GTS Mokry Dwór
2:2
Menu główne
Strona główna
News
Klub
Dojazd
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Najlepsi strzelcy
Statystki
Ligowe
Drużyny
Wykresy
Galeria
Kontakt
Archiwum
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Ankiety
Czy GTS Zielke Goszyn otrzyma licencję na KO?
Tak
Nie
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
540
, wczoraj:
32
ogółem:
802 678
statystyki szczegółowe
Logowanie
Zarejestruj się
Aktualności
11 kolejka A Klasy Gdańsk II
autor: goszyniak, 2017-10-18 10:44
...
REKLAMA
...
REKLAMA
Komentarzy [0]
czytano: [307]
DO
Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Punktacja kanadyjska
Najlepiej asystujący
Reklama
Tabela ligowa
Klasa Okręgowa » Gdańsk I
1.
Sopocka Akademia Piłkarska
3
2.
Bałtyk II Gdynia
3
3.
Błyskawica Reda Rekowo Dolne
3
4.
Ogniwo Sopot
3
5.
Orlęta Reda
3
6.
Orkan Rumia MKS
3
7.
Orzeł Trąbki Wielkie
3
8.
GLKS Różyny
3
9.
GTS Mokry Dwór
1
10.
GTS Zielke Goszyn
1
11.
Akademia Sportu Kolbudy
0
12.
Czarni Pruszcz Gdański
0
13.
Sporting Leźno
0
14.
Kamionka Sopot
0
15.
Zenit Łęczyce
0
16.
Potok Pszczółki
0
17.
GKS Sierakowice
0
18.
Sztorm Kosakowo
0
Ostatnie spotkanie
GTS Zielke Goszyn
2:2
GTS Mokry Dwór
2020-08-02, 18:00:00
oceny zawodników »
Wyniki
Ostatnia kolejka 1
Ogniwo Sopot
2:0
Potok Pszczółki
Sztorm Kosakowo
1:7
Sopocka Akademia Piłkarska
Zenit Łęczyce
3:5
Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Orzeł Trąbki Wielkie
2:1
Sporting Leźno
Czarni Pruszcz Gdański
2:3
Orkan Rumia MKS
Kamionka Sopot
0:1
GLKS Różyny
Orlęta Reda
3:2
Akademia Sportu Kolbudy
GKS Sierakowice
1:6
Bałtyk II Gdynia
GTS Zielke Goszyn
2:2
GTS Mokry Dwór